Pats veidojiet skrūvju skavu - vai tas ir iespējams?

Rīki vislabāk tiek nopirkti aparatūras veikalā. Izmantojot pakalpojumus, kurus pats rīks ir jāizpilda vienkāršu uzdevumu veikšanai, gandrīz neiespējami iegūt piemērotu rīku kvalitāti, izmantojot pašmāju taktiku. Kā veidot ļoti noderīgs skava izgatavots no koka daudziem mērķiem, bet vienkārši, mēs izskaidrot šeit.

Iespējamība

Būtībā, izmantojot koka detaļas un vītņotu stieni, jau var izgatavot diezgan noderīgu stiprinājuma skava. Lietošanai ar lielu spiedienu, šis vise nav izgatavots. Jebkurā gadījumā tas tikai iztur nelielas slodzes.

priekšrocība varētu būt, ka mēs varam veidot aptveri, lai tādā mērā, ka koka gabali var nospiest uz vienu otru visā garumā (apmēram, lai noteiktu koka līmēšanai). Šajās īpašajās dimensijās parasti netiek atrasti skrūvju stiprinājumi tirdzniecībā, tādēļ pašmāju produkcijai būtu priekšrocība.

izturība Pašu gatavotas var skavas izturība - pat ar ļoti rūpīgu izmantošanu - lielākā daļa kā "zems", tiek minētas. Uz ilgu kalpošanas laiku, pat izgatavoti no koka skrūves, nevajadzētu cerēt labāk.

Šā iemesla dēļ rodas jautājums, vai viens patiešām cenšas pašbūvēt.

vītņstienis

  • koka rokturis (apaļas koka gabaliņi)
  • nosaka skrūve vārpstas
  • kokšķiedru
  • rieksti
  • līmes
  • figūrzāģis vai atjautības
  • maršrutētājs
  • 1. Dzelzceļa un fiksēto roku ražošana
  • Pamata soļus skrūvspīlēs Yourself

multiplekss plāksnes

The daļas Sliedes un rokas vispirms tiek izgriezti no daudzkāršās dēļa. Tad fiksētā kronšteina jāpievieno pie sliedes. Ar kokšķiedras plāksnēm un līmi abas daļas ir stingri savienotas. Ļaujiet nožūt un līmi nožūt. periodiski rievas slīpētu uz sliedes (uz iekšu vērsta) 2.

ražot spraigums arm skava roku un vilces gultnis Saw. Uz spriegošanas rokturim jābūt degunam, kas iespiež sliedes rievas. Līmes saspiežot roku un trapecveida abatmentu, ļauj izžūt. Pēc tam urbjos urīnus un āmuru urbt urbt.

trešo spoli ar rokturi, Connect

Vītņstieņa ar kādu apaļu koka. Šim nolūkam apaļajam kokam, kurā vītņota stienis ir pieskrūvēts, ir jāpielāgo vītne. Tad koka daļa kalpo kā rokturis.

4. Pievienojiet un pabeidziet drukāšanas plāksni

Tagad jūs varat pievienot drukas plate un nodot to visu kopā.

Tips & TricksIn vairumā gadījumu, augstās izmaksas laika un materiālu zemu izturību, ir tikpat vērts, bet arī tinkering dažreiz jautri.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru